طراحی کاتالوگ

همانطور که میدانید طراحی کاتالوگ در جذب مخاطبان تاثیر بسزایی دارد ، کاتالوگ یاعث بیشتر مطرح شدن برند شما و افزایش میزان فروش می شود. شما از کاتالوگ میتوانید بعنوان ابزاری جهت بازاریابی استفاده نمایید که نقش بسیار زیادی در افزایش مشتری و شناخته شدن هرچه بیشتر شما  دارد و از طرفی به جهت اینکه کاتالوگ معرف شما، محصولتان و برندتان است باید دقت بسیار بالایی در طراحی کاتالوگ و طرح ریزی گرافیکی آن داشته باشید.

نمونه کارهای طراحی کاتالوگ خانه گرافیک در بخش نمونه کارها قابل مشاهده هستند و شما میتوانید برای طراحی مورد نظرتان با کارشناسان طراحی خانه گرافیک تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

گرافیک خانه با در اختیار داشتن تیمی قوی و متخصص در زمینه طراحی گرافیک این افتخار را دارد که بتواند در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه بهترین کارها و طراحی های حرفه ای گرافیکی را در زمینه های مختلف از جمله طراحی کاتالوگ در اختیار شما قرار دهد.

طراحی کاتالوگ در شکل ها و انواع مختلفی از نظر طراحی و شکل ظاهری انجام میگیرد که بستگی به سلیقه ی سفارش دهنده و نوع کاری که برای آن طراحی انجام می شود دارد .

در طراحی گرافیکی بخصوص طراحی هایی از قبیل طراحی کاتالوگ باید به خاص بودن و منحصر بفرد بودن طرح نیز بسیار توجه کنیم ، چرا که طراح ها و ایده های تکراری از دید مخاطبان جذابیت چندانی ندارند بنابراین با طراحانی کار کنید که ایده های خوبی برای شما و کاتالوگتان داشته باشند.

تیم طراحی کاتالوگ ما و در کل تیم گرافیک خانه متشکل از طراحان خوش ذوق و با سلیقه ای است که در این زمینه سالها تجربه دارند و پیشنهادات گرافیکی و طراحی بسیار خاص و جذابی را به شما ارائه می دهند.

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر