طراحی لوگو

لوگو ، آرم و یا نشانه به نمادی اطلاق می شود که برای شناساندن و نشان دادن یک برند ، شرکت ، سازمان و یا کمپانی به کار می رود . امروزه حتی افراد نیز برای انجام کارهایی که میخواهند با یک نام و برند مخصوص آن را نشان دهند از لوگو ی منحصر بفرد خود استفاده میکنند.

طراحی لوگو یکی از مهمترین بخش های هر شروعی برای برای یک بیزینس موفق است چرا که یک بیزینس با نام تجاری که طراحی لوگو برای آن انجام میدهد و به شکل یک سمبل و یا نشانه مورد استفاده قرار میگیرد به دنیای تجارت معرفی می شود ، به همین منظور طراحی لوگو باید به صورت کاملا پروفشنال و حرفه ای توسط تیم حرفه ای و متخصص طراحی لوگو انجام شود.

طراحی لوگو

برای طراحی لوگو باید از یک تیم قوق العاده حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت و برند سازی استفاده شود. چرا که بعد از مدتی که یک نماد یا لوگو در بین مردم شناخته شد امکان تغییر آن وجود ندارد بنابراین بهتر است قبل از اینکه بیزینسی را با یک نماد به مردم بشناسانیم در مرحله طراحی لوگو بسیار با دقت وارد عمل شویم و بسیار هوشمندانه طراحی لوگو را انجام دهیم.

طراحی لوگو زمانی انجام می شود که بخواهیم یک مفهوم را به بیننده ی لوگو القا کنیم و منظورمان و اهدافمان را به شکل بصری به بیننده برسانیم. در واقع لوگو بعنوان یک امضا بعنوان نماینده یک شرکت و یا موسسه خاص و یا شخص و ارگان مورد نظری استفاده می شود.

در مبحث گرافیکی یکی از طراحی های رایج که در جامعه تجاری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد مبحث طراحی لوگو است که باید بصورت تخصصی و حرفه ای انجام شود و علت این امر این است که لوگو همانطور که گفته شد حکم امضا را دارد و از طرفی پس از شناخته شدن و مطرح شدن امکان تعویض آن وجود ندارد و ممکن است جامعه ی مخاطبان پس از تغییر لوگو آن را نشناسند و از این نظر بهتر است که از همان ابتدا انجام این کار یعنی طراحی لوگو به شکل تخصصی و با صرف دقت کافی انجام شود.

علم طراحی لوگو را با علم مربوط به نشانه ها نیز میتوان توصیف کرد . چرا که لوگو و آرم مجموعهای از نشانه ها و یا نشانه های خاص و منحصر بفردی است که برای معرفی شخص و یا سسازمان و اداره و سا شرکتی خاص مورد استفاده قرار میگیرد.

 

استفاده از علم استفاده از نشانه ها برای معرفی یک بیزینس به زمان های بسیار قدیم برمیگردد . به آنجاییکه انسان ها در غارها و یا دیوارها برای انتقال مفاهیم از نشانه های خاص و منحصر بفردی استفاده میکردند و برخی علائم شناخته شده بودند و امروزه آن نمادها با نام لوگو شناخته می شوند و برای طراحی آنها نیاز به طراحی لوگو توسط افراد مجرب و حرفه ای در این زمینه داریم . علت این امر این است که در طراحی آرم و یا لوگو پارامترهای بسیاری وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیریم و امروزه این مبحث به یک مبحث تخصصی و یک حرفه تبدیل شده است و یک طراح باید برای فعالیت در این زمینه از دانش و مهارت کافی در زمینه طراحی لوگو برخوردار باشد.

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر