تماس با ما

سئو تضمینی

طراحی بروشور

طراحی بروشور شامل بخش های مختلف و نکات بسیاری است که باید برای یک طراحی حرفه ای و تخصصی مورد استفاده قرار گیرد.

بروشور ها در اندازه ها وشکل های متفاوتی طراحی میشوند که حالت کلی آن به عنوان مثال اینکه چند لت باشد بستگی به سلیقه سفارش دهنده دارد.

بروشور یکی از راههای تبلیغاتی و در عین حال یکی از آیتم های راهنمایی استفاده کننده برای استفاده صحیح از محصول خریداری شده و یا توضیحاتی جزئی برای ترغیب مشتری به خرید است .

طراحی اصولی و هنرمندانه بروشور بسیار حائز اهمیت است چرا که تجربه نشان داده است مردم بروشورهایی را نزد خود نگه میدارند که اولا از لحاظ خوانایی و فهم موضوع مورد صحبت ، از لحاظ ظاهری نیز برای آنها جذابیت داشته باشد. پس این دو فاکتور از مهمترین زیر مجموعه های آیتم های طراحی بروشور به شمار می روند.

بنابراین اگر میخواهید بروشوری  داشته باشید که ماندگار باشد و مخاطبانش را به مشتری تبدیل کند باید اصول درست طراحی بروشور را بدانید و در این مورد از طراحان برجسته و متخصص کمک بگیریئ. تیم طراحی بروشور گرافیک خانه در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

بروشور در واقع توضیحاتی جزیی و کامل از یک محصول را ارائه میدهد و طرز کار آنها را بیان میکند . همچنین نحوه استفاده از دستگاه را نیز میتوانید در بروشورها بخوانید . بنابراین طراحی اصولی و درست بروشور از مهمترین گام های تولید و عرضه یک محصول به مشتری است .

یکی از مهمترین پارامترهای طراحی یک بروشور حرفه ای نحوه وترتیب درج مطالب و نحوه استفاده از محصول است . چرا که بروشور وظیفه ی راهنمایی کردم مخاطب و یا مشتری را بر عهده دارد و اگر طراحی اصولی برای آن انجام نشود ممکن است ککه باعث گمراهی مشتری شود.

یکی از بزرگترین تفاوت های بروشور با کاتالوگ در این است که شما در بروشور به توضیح و توصیف و نحوه استفاده یک محصول خاص میپردازید این در حالی است که در کاتالوگ شما به صورت کلی تمامی محصولات یک شرکت و یا کارخانه را توضیح داده و همه چیز را به شکلی کلی مطرح میکنید .

بنابراین زمانیکه میخواهید به شکل جزئی درباره محصولی صحبت کنید باید نهایت دقت را داشته باشید که علاوه بر صحت اطلاعات مندرج در بروشور ، همخوانی مبحث مطرح شده و محصول مورد گفتگو با گرافیک در نظر گرفته شده برای گرافیک طراحی بروشور همخوانی و هماهنگی کلی وجود داشته باشد.

به دلایلی که در تعریف بروشور به آن اشاره کردیم ، یعنی معرفی کالاهای یک شرکت یا کارخانه ، که وظیفه اصلی بروشور است ، به آن کالانما نیز گفته می شود .

طراحی سایت

طراحی کاتالوگ

همانطور که میدانید طراحی کاتالوگ در جذب مخاطبان تاثیر بسزایی دارد ، کاتالوگ یاعث بیشتر مطرح شدن برند شما و افزایش میزان فروش می شود. شما از کاتالوگ میتوانید بعنوان ابزاری جهت بازاریابی استفاده نمایید که نقش بسیار زیادی در افزایش مشتری و شناخته شدن هرچه بیشتر شما  دارد و از طرفی به جهت اینکه کاتالوگ معرف شما، محصولتان و برندتان است باید دقت بسیار بالایی در طراحی کاتالوگ و طرح ریزی گرافیکی آن داشته باشید.

نمونه کارهای طراحی کاتالوگ خانه گرافیک در بخش نمونه کارها قابل مشاهده هستند و شما میتوانید برای طراحی مورد نظرتان با کارشناسان طراحی خانه گرافیک تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

گرافیک خانه با در اختیار داشتن تیمی قوی و متخصص در زمینه طراحی گرافیک این افتخار را دارد که بتواند در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه بهترین کارها و طراحی های حرفه ای گرافیکی را در زمینه های مختلف از جمله طراحی کاتالوگ در اختیار شما قرار دهد.

طراحی کاتالوگ در شکل ها و انواع مختلفی از نظر طراحی و شکل ظاهری انجام میگیرد که بستگی به سلیقه ی سفارش دهنده و نوع کاری که برای آن طراحی انجام می شود دارد .

در طراحی گرافیکی بخصوص طراحی هایی از قبیل طراحی کاتالوگ باید به خاص بودن و منحصر بفرد بودن طرح نیز بسیار توجه کنیم ، چرا که طراح ها و ایده های تکراری از دید مخاطبان جذابیت چندانی ندارند بنابراین با طراحانی کار کنید که ایده های خوبی برای شما و کاتالوگتان داشته باشند.

تیم طراحی کاتالوگ ما و در کل تیم گرافیک خانه متشکل از طراحان خوش ذوق و با سلیقه ای است که در این زمینه سالها تجربه دارند و پیشنهادات گرافیکی و طراحی بسیار خاص و جذابی را به شما ارائه می دهند.

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر