نکاتی که برای طراحی لوگو باید رعایت کنیم

طراحی لوگو چیست و این سوالی است که شاید برای بسیاری از شماها سوال باشد و چگونه میتوان یک طراحی لوگوی حرفه ای داشت . طراحی لوگو و یا آرم در واقع به این منظور انجام می شود که بتوانیم یک سازمان و یا کمپانی و در کل یک بیزینس را هویت ببخشیم. هویت بخشیدن به یک بیزینس در واقع رسالت یک طراح لوگو است که بتواند یک نماد حرفه ای برای به نمایش گذاشتن یک سازمان و یا یک حرفه طراحی کند.

در این مجموعه مقالات بعد از اینکه درباره مقدمات طراحی لوگو صحبت کردیم میخواهیم درباره نحوه طراحی صحبت کنیم و به صورت گام به گام به شما این موضوع را آموزش دهیم .

در دنیای اینترنتی و دیجیتالی این رئزهای کسب و کارها شما برای شناخته شدن و اسم و رسم داشتن نیازمند این هستید که یک نشان تجاری داشته باشید که به اصطلاح به آن لوگو میگویند .

بسیاری از شما این نکته را میدانید که زمانی که یک کسب و کار جدید راه اندازی میکنید در مرحله ی بعد از ثبت شرکت نیاز به این دارید که یک طراحی لوگو ی حرفه ای داشته باشید.

نمادی که از آن به عنوان لوگو استفاده میکنیم در واقع نشان دهنده نام و معرف سازمان شما و محصول شماست. بنابراین در طراحی آن باید بسیار دقت داشته باشید و به قول معروف کار را به دست کاردان که در اینجا یک طراح لوگوی زبردست و برجسته است بسپارید .

شناخت لوگو ها

 همانطور که در پاراگراف قبلی توضیح دادیم رسالتی که یک لوگوعهده دار است این است که در کل با توجه به نوع ظاهری و شکل آن بتوان کار آن مجموعه را حدس زد و فهمید که کلیات آن بیزینس چیست . چرا که این نوعی سمبل برای یک کسب و کار است .

در طراحی لوگو باید انواع و اقسام لوگوها را بشناسید ، قبل از اینکه بخواهید شروع به طراحی کنید باید بدانید که هدفتان چیست و چه نوعی از انواع لوگو ها را میخواهید طراحی کنید ، یکی از رایج ترین انواع لوگو ها نوع آرم است که میتوانید یک شکل را به عنوان نماینده یک سازمان معرفی کنید . در ادامه نوع لوگو تایپ ها را داریم که از یک نوع نماد خاص نوشتاری برای نشان دادن یک سازمان و یا موسسه استفاده میکنند.

قبل از اینکه طراحی را شروع کنید از مشتری بپرسید که کدام نوع از لوگو ها مد نظرش است تا بتوانید اتد هایی را که به مشتری ارائه میکنید به مقصود و خواسته اش نزذیک تر باشد .

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر