درباره طراحی کاتالوگ بیشتر بدانیم


شرکت ها و کارخانجات در اولین قدم بعد از تولید و یا ارائه محصولاتشان به طراحی کاتالوگ میپردازند . کاتالوگ در نگاهی کلی محصولات شرکت را معرفی میکند و به خواننده دیدی اجمالی درباره نوع فعالیت شرکت میدهد. طراحی کاتالوگ باید بسیار هنرمندانه و با تدبیر انجام شود و علت این امر این است که باید بتواند مخاطب را جذب کند و او را ترغیب کند که تمام کاتالوگ را نگاه کرده و با تمامی محصولات درج شده در آن آشنا شود . پس طراحی زیرکانه کاتالوگ باعث می شود که مخاطب مدت زمان بیشتری را صرف خواندن کاتالوگ و آشنا شدن بیشتر با محصولات بکند.
در رابطه با انتخاب طراحی که میخواهید کارهای خود را به او بسپارید بسیار دقت کنید چرا که انتخاب یک طراح خوب یکی از ملزومات مطرح شدن موارد طراحی شده مانند کاتالوگ و بروشور و یا لوگو می باشد .

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر