فرق بین کاتالوگ و بروشور چیست ؟

شاید برای خیلی از شماها این سوال پیش آمده باشد که تفاوت بین طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ چیست و چه چیزی این دو مقوله را از یکدیگر متمایز میکند. شما شرکت یا کارگاهی را در نظر بگیرید که بیست نوع محصول تولید می کند. و هر محصولی دسته بندی و خواص منحصر بفرد خودش را دارد و توضیحات مربوط به خود را داراست.

اگر بخواهیم طراحی کاتالوگ برای این کارگاه انجام دهیم دفترچه ای طراحی میکنیم که تمامی این بیست محصول را به صورت مختصر و مفید معرفی کرده و برای هر کدام هم یک توضیح یک خطی کوتاه می نویسیم.

اما بروشور چیست و در باره محصولات این کارگاه چگونه باید طراحی شود ؟

برای هر کدام از این محصولات یک بروشور به صورت تخصصی طراحی می شود که آن محصول را به تفضیل توضیح داده است .

بنابراین برای نمونه ای از این کارگاه که مثال زدیم در نهایت یک طراحی کاتالوگ و بیست طراحی بروشور خواهیم داشت.

تا اینجا تفاوت اصلی کاتالوگ و بروشور را متوجه شدید . ما قصد داریم در ادامه ی مقالات نحوه ی طراحی ها و نکاتی که باید در این رابطه رعایت شود را به طور کامل آموزش دهیم . در ادامه ی آموزش ها با ما همراه باشید.

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر