نکاتی که باید در زمان طراحی بروشور به آن توجه کنیم

همانطور که میدانید بروشور همان دفترچه ای است که محصولات یک شرکت و یا هر سازمان و تولید کننده ای را به تفضیل برای شما شرح می دهد...

طراحی بروشور امری است که باید بسیار در مراحل آن دقت کرد و علت این امر این است که کسی که بروشور شما را ورق میزند میتواند آن را مسل کننده ببیند و به کناری پرتابش کند و یا اینکه با مطالعه و جذب شدن به نوع گرافیک و توضیحاتش طی مراحل بعدی به مشتری شما تبدیل شود.

پس طراحی بروشور امری است که باید در پروسه ای صحیح و مناسب انجام شود و طراحی آن با دقت و تمرکز فراوان و با تکیه بر دانش طراحی گرافیکی انجام گیرد.

در ادامه مقالات میخواهیم نحوه و اصول طراحی بروشور را برای شما آموزش دهیم . هدف از این آموزش ها این نیست که شما بخواهید بروشور خود را بدون تکیه بر دانشی خاص طراحی کنید ، بلکه موضوع این است که بدانید در زمان سفارش طراحی بروشور از طراح خود چه بخواهید !

در ادامه مقالات آموزشی سایت گرافیک خانه را دنبال کنید تا بتوانید دنیای طراحی را بیشتر و بهتر بشناسید.

یکی از ویژگی هایی که در دیگر محصولات گرافیکی کمتر دیده می شود این است که در بروشور شما میتوانید ابعاد را در هنگام انتقال و پخش و تا زمان رسیدن به دست مشتری در کمترین حجم و اندازه ممکن طراحی کنید و زمانی که بروشور به دست مشتری میرسد میتواند آن را باز کرده و طرح ها را کسترده تر ببیند و ابعاد بزرگتری از آن به نمایش در خواهد آمد. پس این یکی از ویژگی های منحصر بفرد بروشور است که در سایر موارد و طراحی های گرافیکی مانند کارت ویزیت ، کاتالوگ ، تراکت و ... به ندرت دیده می شود.

طراحی بروشور را طوری انتخاب کنید که برای مخاطب جذابیت داشه باشد و در نگاه اول جذب آن شود . چرا که اگر طرح برای مشتری در نگاه اول جذاب باشد بروشور را با خود می برد و فرصت بیشتری دارد که بخواهد آن را بخواند و چه بسا در همین پروسه ، مخاطب شما به مشتری تبدیل شود.

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر