انواع طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ به روش های مختلفی و توسط طراحانی با توانایی های مختلف انجام می شود . تلورانس قیمتی که برای این موارد بسیار فاحش است و شمادر بازار قیمت ها شاهد تفاوت های زیادی در قیمت دهی توسط شرکت های طراحی هستید به این علت است که طراحان با سطوح مهتلف طراحی و تجارب مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند  . از طرفی طراحی کاتالوگ و یا بروشور نیز شامل انواع مختلفی است که شما براحتی میتوانید از میان آنها انتخاب نمایید .

گاهی اوقات یک طراحی کامل و از صفر تا صد باید برای کمپانی و یا شرکت شماانجام گیرد و علت ان این است که شرکت شما یک بیزینس مطرح است و نمیتوان برای آن از طرح های ساده استفاده کرد و گاها شما میتوانید از قالب های آمادده برای طراحی کاتالوگ شرکت خود استفاده کنید چرا که طراحی از بیس و حرفه ای مد نظر کار شما نیست و نمیخواهید برای آن زیاد هزینه کنید. اینجاست که با یک قیمت و هزینه بصرفه میتوانید از قالب های آماده استفاده کرده و با هزینه ای مناسب کلیات کار را انجام دهید.

در تمامی مراحل انجام طراحی کاتالوگ باید تمامی آیتم هایی که در کاتالوگ درج کی شوند از کارفرما سوال شوند و با هماهنگی ایشان کاتالوگ برای چاپ ارسال شود . اینگونه طراحی ها بسیار حساس هستند و باید در مراحل پایانی کار حتما از سفارش دهنده تاییدیه گرفته شود و این تاییدیه به شکل مکتوب نوشته شود.

در ادامه درباره انواع طراحی های دیگر نظیر طراحی بروشور نیز صحبت خواهیم کرد و نحوه انجام و طراحی آن را نیز خواهیم گفت. در سایر بخش های آموزشی طراحی لوگو را نیز آموزش خواهیم داد تا در صورتی که شما اطلاعات اندکی درباره طراحی و کار با نرم افزار های مربوطه را داشته باشید بتوانید برای بیزینس خود یک لوگوی مناسب طراحی نمایید.