طراحی لوگو و طراحی کاتالوگ چگونه باید انجام شود

 

 

طراحی لوگو طراحی کاتالوگ

 

 

همانطور که در جریان هستید بارها درباره انواع لوگو ها صحبت کرده ایم . این بار میخواهیم برندینگ را برای شما شرح بدهیم ، در واقع لوگو یا آرم یک نماد منحصر بفرد است که تا حذ زیادی میتواند نماد شرکت را نشان دهد. لوگوی طراحی شده در طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور و سایر موارد اینچنینی مانند ست اداری شرکت و سایر موارد به کار برده می شود و در واقع مانند امضای آن برند یا بیزینس است که همه جا معرف آن سازمان می باشد.

لوگو هایی که در عکس بالا مشاهده میکنید لوگو های نام آشنایی هستند و میدانید که براحتی و در یک چشم بهم زدن طراحی نشده اند ، برای تهیه و طراحی لوگو ، طراحی کاتالوگ و موارد اینچنینی دیگر نیاز به ایده و طرح است و نیاز به طراحانی دارد که بتوانند آینده ی برند سازی را نیز در نظر داشته باشند تا نیاز به طراحی دوباره وجود نداشته باشد.

از طرفی در کتبی که در این باره نوشته شده اند خواهید دید که در اولین قدم های طراحی لوگو و طراحی کاتالوگ به این نکته اشاره شده است که این آیتم ها باید بتوانند ارتباط بسیاری قوی و سریعی با مخاطب برقرار نمایند. چرا که فرصت زیادی برای معرفی سازمان و یا بیزینس و یا هدف آن وجود ندارد پس لوگو باید طوری طراحی شده باشد که در یک نگاه بتواند تمامی مفاهیم را بشکل بصری به بیننده انتقال دهد و این یکی از مرحل بسیار مهم برندسازی است. در ادامه با ما همراه باشید.

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر