قیمت طراحی لوگو

قیمت هایی که برای طراحی لوگو مطرح می شوند میتوانند رنج بسیار متفاوتی را بر مبنای نوع طراحی ، تیم طراحی لوگو و سایر آیتم های اینچنینی به خود اختصاص دهند.

طراحی لوگو توسط تیم های مختلف طراحی در گرافیک خانه انجام می شود که در همین راستا گروههای مختلفی نیز مشغول کار و طراحی در دپارتمان های مختلف این مجموعه می باشند .

برای اینکه بخواهید قیمت طراحی لوگو را بدست بیاورید و بدانید که طراحی تمام شده برای شما چه هزینه ای را در بر خواهد داشت ، در ابتدا باید نوع طراحی را که شامل انواع مختلف لوگو می باشد را انتخاب کنید . این انواع قیمت طراحی لوگو همره با نوع آنها در بخش طراحی لوگو ذکر شده اند.

در مرحله بعدی برای سنجش میزان تمام شده ی قیمت طراحی لوگو باید تیم مورد نظر خود را جهت طراحی لوگو انتخاب نمایید . در گرافیک خانه بسته به بزرگ بودن و اهمیت بیزینس شما اینکه شخصی باشد و یا اینکه به صورت یک بیزینس بزرگ باشد تیم هایی با سطح توانایی های مختلف و مهارتهای متفاوت و مرتبط با موضوع مورد طراحی شمادر نظر گرفته شده اند.

در پایان با توجه به نوع پلانی که برای طراحی لوگو انتخاب کرده اید میتوانید تعداد اتود هایی که از طراح لوگو میگیرید را مشخص نمایید .

بنابراین برای اینکه دقیقا با توجه به نیاز سازمان یا شخص نوع و قیمت طراحی لوگو را انتخاب کرده باشید باید با صرف وقت و دقت فراوان پلان طراحی مورد نیاز خود را انتخاب نمایید .

این نکته را نیز مد نظرداشته باشید که در باب هزینه و قیمت طراحی لوگو این موضوعی است که در ابتدا باید برای آن هزینه کرد ، چرا که بعد از حتی مدت اندکی ، شما دیگر نمیتوانید شکل ظاهری لوگوی خود را تغییر دهید پس بهتر است که از ابتدا یک طراحی حرفه ای لوگو هر چند با هزینه بالا برای سازمان خود اختصاص دهید .

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

طراحی پوستر

یکی از راههای رایج تبلیغات شهری و محیطی چاپ و نصب پوستر ها در قسمت های مختلف شهر است . طراحی تخصصی پوستر یکی دیگر از زمینه های کاری گرافیک خانه است.در ادامه با نمونه های طراحی شده ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر

طراحی بیلبورد

امروزه شرکت ها و سازمان ها برای دیده شدن هزینه های بسیار زیادی را صرف اجاره بیلبورد تبلیغاتی میکنند . بنابراین بهتر است که طراحی یک بیلبورد ارزشمند را به دست طراحان برجسته و متخصص گرافیک خانه بسپارید.

اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات هر اداره و سازمانی است. امروزه کوچکترین شرکت ها و یا کارشناسان نیز به کارت ویزیت نیاز دارند. تیم طراحی گرافیک خانه بهترین طراحی را با کمترین زمان وهزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اطلاعات بیشتر

لوگو تایپ

بعضی از نمادها به شکل نوشته هستند که اختصارا به آنها لوگوتایپ میگوییم. اینکه لوگو یا همان آرم شما به شکل نماد باشد یا نوشته بستگی به سلیقه خود شما دارد که در هر صورت طراحان گرافیک خانه میتوانند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند

اطلاعات بیشتر